Organik Florürsüz Çocuk Diş Macunu - 75 gr
Organik Florürsüz Çocuk Diş Macunu - 75 gr

Organik Florürsüz Çocuk Diş Macunu - 75 gr

Fiyat : ₺149,00(KDV Dahil)

ECOWELL ORGANİK FLORÜRSÜZ ÇOCUK DİŞ MACUNU (75 GR)

 

Cosmos Organik Sertifikalı Ecowell Çocuk Diş Macunu, çocuğunuzun süt ve daimî dişleri için özel olarak formüle edilmiştir. İçeriğinde bulunan Organik Aloe Vera dişlerin temizlenmesine ve korunmasına yardımcı olurken, Organik Karadut çocuğunuzun keyifle ve güvenle diş fırçalamasını yardımcı olacaktır. 6 aylık ve üzeri çocukların ve yetişkinlerin kullanımına uygundur.

 

Kullanım Şekli: Diş fırçasının kıllarını az miktarda suyla ıslatın. Tüpü hafif sıkarak bezelye büyüklüğünde bir diş macununu diş fırçasına alın. Diş fırçasını küçük dairesel veya ileri-geri hareketlerle hafifçe hareket ettirerek dişleri fırçalayın. Fırçalama bittikten sonra diş macununu tükürün ve ağzınızı temiz su ile çalkalayın. Dişlerin günde 2 kez 2 dakika fırçalanması önerilmektedir.

 

İçerik Listesi: Glycerin, Hydrated Silica, Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Cocamidopropyl Betaine, Morus Nigra Fruit Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Sodium Benzoate, Stevia Rebaudiana Extract, Carrageenan, Potassium Sorbate, Citric Acid. (* Content from Organic Farming)

12,00 % Organic Content, 98,95 % Natural Content.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR