Organik Bebek Tarhana 500gr TUZSUZ
Organik Bebek Tarhana 500gr TUZSUZ

Organik Bebek Tarhana 500gr TUZSUZ

Fiyat : ₺181,00(KDV Dahil)


İçindekiler: Organik Taze Kırmızı Biber,Organik Süzme Yoğurt,Organik Tam Buğday Unu,Organik Kuru Soğan,Organik Havuç,Organik Nane,Organik Ekşi MayaTuz İÇERMEZ+6 Çocuk ek gıdasına uygundur. Katkı maddesi, koruyucu, renklendirici, şeker, nişasta ve kimyasallar içermez.

Yöre: Ege Bölgesi

DİKKAT! Ekşi Maya Yapımında eseri miktarda deniz tuzu kullanılır. BEYORGANİK bebek ürünleri, yerli tohum ve olabildiğince atalık tohumlar ile geleneksel-organik hammaddeler ile geliştirdiğimiz, formulasyonlarla modern annelerin sağlıklı mutfak ihtiyaçlarına göre şekillenmiştir.Bu toprağın tohumlarından, bu toprağın çocuklarına.

TARİFİ :Çok Amaçlı Kullanımlar: Tarhananızı sütün içinde, üstünü 1 parmak geçece şekilde yarım saat öncesinde beklettiğinizde besin değerini arttırmış olursunuz.Bir Tencereye Bir bardak su ilave ediyoruz bir yemek kaşığı BEYORGANİK Organik Bebek Tarhanası ekliyoruz çırpıcı ile içinde pütür kalmayacak şekilde karıştırıyoruz kaynamaya başladıktan sonra ocağın altını kısıp 5-6 dakika kadar daha karıştırıp yağını ekledikten sonra ocaktan alıyoruz. Afiyet olsun :)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR